Bestuur en medewerkers

Bestuursleden

  • Yves de Boer - voorzitter
  • dr. Joos Droogleever Fortuijn - penningmeester
  • dr. Tine Béneker - onderwijs
  • Hermen Borst - praktijk
  • prof. dr. Steven de Jong - tijdschriften
  • Roeland van Westerop - onderwijs
     

Medewerkers

Annelies Beek | Onderwijscoördinator
a.beek@knag.nl
030  7115113

Eline van Bemmel | Secretariaatsmedewerker
info@knag.nl
030 7115110

Marcel Broekhuizen | Financiële administratie
m.broekhuizen@knag.nl
030 7115110

Ferry Devilee | Projectmedewerker
f.devilee@knag.nl
030 7115114

Emma Douven | Projectmedewerker GeoWeek
info@geoweek.nl
030 7115116

Gemmeke van Kempen | Eindredacteur Geografie

Ronald Kranenburg | Hoofdredacteur Geografie en geografie.nl
ronald@geografie.nl of rk.geografie@gmail.com
030 7115112 of 0614235333

Eelko Postma | Directeur
e.postma@knag.nl
030 7115111

Hanneke Russchen | Projectmedewerker Geo Future School
info@geofutureschool.nl 

Florien Willems | Webredacteur geografie.nl
florien@geografie.nl
06 22877505