Bestuur en medewerkers

Algemeen

Anna Nauta | Secretariaatsmedewerker
info@knag.nl
030 4100 510

Marcel Broekhuizen | Financiële administratie
m.broekhuizen@knag.nl
030 4100 510

Eelko Postma | Secretaris-directeur
e.postma@knag.nl
030 4100 511 / 06 30795408

Jaimy van Dijk | Projectcoördinator 150 jaar KNAG
j.vandijk@knag.nl
 

Afdeling Onderwijs

Laurien Petri | Onderwijscoördinator
l.petri@knag.nl
030 4100 513

Esmée Steenwinkel | Onderwijscoördinator
e.steenwinkel@knag.nl

Nick Wenneker | Onderwijsmedewerker & Projectmedewerker Geo Future School
n.wenneker@knag.nl 
 

Afdeling Geografie en Tijdschrift voor Economische en Sociale Geografie (TESG)

Gemmeke van Kempen | Eindredacteur Geografie
g.vankempen@knag.nl

Ronald Kranenburg | Hoofdredacteur Geografie & geografie.nl
ronald@geografie.nl / r.kranenburg@knag.nl / rk.geografie@gmail.com
030 4100 512 / 06 14235333

Tess de Vries | Redactie-assistent TESG
t.devries@knag.nl

Florien Willems | Webredacteur geografie.nl
florien@geografie.nl / f.willems@knag.nl
06 22877505

 

Bestuursleden

  • dr. Veronique Schutjens - voorzitter
  • Elly Loman - penningmeester
  • dr. Marian Blankman
  • dr. Willem Boterman
  • dr. Wim Hoek
  • Hanna Lára Pálsdóttir